fbpx

GRAYL – הפתרון למים טהורים בכל מקום בכדור הארץ

אז אתם טסים לטיול שחלמתם עליו במזרח אסיה, בדרום אמריקה או בירח… כיף לכם.

דעו, שלא משנה אם אתם טיילים קשוחים שיוצאים לטרקים מפרכים או טיילים סתלבט, כאלו שמחפשים חוויות וחשיפה לתרבויות מעניינות  – המשותף לכולם הוא אחד – כולם, אבל כולם צריכים לשתות!

ומה שותים במזרח? בדרום או מרכז אמריקה? במזרח אירופה?  מים נכון. אבל איזה?

אז למי שלא יודע, בכל המדינות הללו לא ניתן לשתות מים ישירות מהברז, המים לא באיכות טובה מספיק, הבקרה אינה איכותית ובדרך כלל יש טפילים, וירוסים, חד תאיים ושלל  זיהומים ולכלוכים שיוציאו אתכם משלוותכם במקרה הטוב, ויהפכו את חייכם לסיוט במקרה הפחות טוב.

Screenshot 2021 10 18 134625

אז איך מסתדרים, הפתרון הוא לא מורכב, רוב המטיילים מסתמכים על בקבוקי מים קנויים “מינרלים” בשפה מדוברת.  אבל הפתרון של קניית מאות בקבוקים (חשבו שני בקבוקים ליום לשלושה חודשים ותקבלו קרוב ל200 בקבוקי פלסטיק), הבזבוז הכספי שכרוך בכך, הזיהום הסביבתי שאתם יוצרים במקומות שהכי צריכים את עזרתכם כדי לשמר אותם נקיים ויפים וחוסר הודאות לאיכות המים שאתם רוכשים ברוב המקומות – כל אלו הופכים את הפתרון הזה לסביר בשנות ה90 של המאה הקודמת אבל לפתרון לא אחראי בשנת 2021.

פתרון נוסף הוא שתיית משקאות מעובדים (תפוזים, קולה וכו) בהצלחה! נתראה אחרי 3 חודשים של קולה.

ולכן הפתרון האולטימטיבי הוא טיהור המים שזמינים כמעט בכל פינה, בין אם בברזים או במקורות מים טבעיים.

איך עושים את זה?  פה זה מסתבך,  ישנם מסננים מסוגים שונים, רובם אינם מטהרים אלא רק מסננים את המים. ההבדל הוא שמטהר – מסיר את הוירוסים ומרבית הכימיקלים וכו שיש במים. מסנן רגיל מסיר הרבה הרבה פחות. כמו כן יש את עניין הטעם והריח – כדי להסיר טעמי לוואי יש לסנן דרך פחם פעיל, וברוב המסננים אין פחם.

הבעיה העיקרית היא השימושיות, עד לא מזמן רוב המטהרים היו גדולים ומסורבלים והמסננים היו קטנים, כאלו שהולבשו על פיות בקבוקים ודרכם “מצצתם” מים בפעולת יניקה. מעבר לכך שפשוט לא כיף לשתות כך, גם השימושים מאוד מוגבלים – לא ניתן לחלוק מים עם אחרים, לא ניתן למלא מספר בקבוקים לשמירה עתידית, ולא ניתן להשתמש במים לבישול, קפה , תה וכו

GEO WANDERER RED SEPARATED 2500px 1800x1800

עד שהגיע לו המוצר הבא – קבלו את חברת GRAYL האמריקאית.  שהביאה לעולם קטגוריה חדשה בפני עצמה של בקבוק שתיה שמטפל במים והופך כמעט כל מקור מים בעולם למים מטוהרים,טעימים ובריאים.

איך? – פשוט לבקבוק חלק פנימי, כשלוחצים עליו הוא מטהר את המים שמילאתם בחלקו החיצוני. 8 שניות ואתם מוכנים לשתיה של 710 מ”ל.

הבקבוק עצמו נקרא “גאופרס” והוא עשוי מפלסטיק עמיד במיוחד, הוא מעוצב לתפארת, נוח לנשיאה וגם בכלל לא יקר. ב399 שח יש לכם מטהר מים אישי שיספיק לכם ל350 מחזורי טיהור (בערך 250 ליטר). זה אומר חודשים ללא הוצאה מיותרת על בקבוקי מים, זה אומר מאות בקבוקי פלסטיק שלא יושלכו למזבלות או לטבע, זה אומר מים טעימים ובריאים בהישג יד. קל, פשוט, נוח. שתיתם 250 ליטר? כל מה שצריך זה לרכוש סנן קטן חדש בעלות של 99 שח ואתם מוכנים לעוד 250 ליטר של מים בריאים וטעימים.

מטהרי המים של גרייל עומדים בתקנים אמריקאים מחמירים, והרשת מלאה באלפי ביקורות וסרטוני התפעלות מהמוצר. חפשו בעצמכם.

geopress

 

 

 

את בקבוקי גרייל ניתן להשיג במיטב חנויות הטיולים ואונליין בXPASS

לחצו על הלינק למעבר לקטגוריית מטהרי המים 

 שלכם צוות XPASS

Close ✕


סינון לפי מחירים

סוג מוצר

מותגים

סוגי תיקים

לפי סוג מוצר

מידה

מגדר

מידות גלשנים

נפח

סוג ביגוד

SALE