Search
Generic filters

סדר יום באתר הסקי

די. סיימתם כבר עם כל הלוגיסטיקות המפרכות, קיבלתם את הסקי-פס, את הציוד, עשיתם צ’ק אין במלון, ועכשיו כל מה שנשאר זה להתחיל לבצע את הדבר שלמענו התכנסנו, סקי!

רצינו לספר לכם קצת על איך נראה יום באתר, קחו בחשבון שסך הכל כל ימי החופשה נראים פחות או יותר אותו הדבר, חוץ מיום ההגעה ויום הנסיעה חזרה לשדה התעופה.

בוקר

7:00 – בוקר טוב! אם חשבתם שהגעתם לנוח, אז כדאי שתחשבו שוב, באתר הסקי מתעוררים מוקדם!

7:30 – ארוחת בוקר. שימו לב שלארוחת הבוקר מומלץ מאוד להגיע כשאתם לבושים בבגדי הסקי במטרה לחסוך זמן ולא לחזור לחדר לאחר הארוחה.

8:00 – סקי רום טיים! הסקי רום הוא חדר שבו מאחסנים את הציוד הקשיח (מגלשיים + נעליים) ובד”כ ימוקם ביציאה מהמלון לכיוון המדרונות. לנעליים מקום ייעודי על מתקן חימום, וגם למגלשיים יש מקום משלהם. שימו לב שבחלק מהמקומות יש מקום לנעול את הציוד במנעול (זה לא כיף שמישהו מתבלבל ולוקח לכם את הנעליים ליום שלם) אז אולי כדאי להצטייד בכזה מהבית.

8:30 – יציאה מהמלון. במידה ואתם נמצאים באתר שהגישה בו למסלול היא “סקי אין סקי אאוט” (בד”כ בצרפת) הרווחתם, ואיך שתצאו מהמלון ניתן להתחיל לגלוש. שימו לב שיש הרבה אתרים שאינם במתכונת “סקי-אין סקי-אאוט” ובשביל להגיע לרכבל הראשון צריך ללכת מעט ברגל או לקחת שאטל, בד”כ זה יהיה אוטובוס חינמי שנוסע ברחבי העיירה ואוסף את הגולשים לאחד הרכבלים המרכזיים. במידה והמלון שלכם לא ממוקם ממש על המדרונות הרבה פעמים יש סקי רום קרוב יותר שממוקם ממש על הרכבל המרכזי, וניתן להשכיר בו לוקר לשבוע, מומלץ!

09:00 – תחילת יום הגלישה וההדרכה.

צהריים

12:00 – סיום חצי היום הראשון. בעיקרון קיימות 2 אופציות, הראשונה היא חזרה למלון וארוחת צהריים ומנוחה, והשנייה היא מנוחה במסעדה על ההר עצמו במידה ולא חוזרים למלון. בכל מקרה, מומלץ להשקיע במתיחות כ-15 דק!

14:00 – יציאה לחלק השני של היום, הדרכה נוספת.

16:30 – הגעה חזרה למלון וסיום יום הגלישה

17:00 – אפרה סקי! זה הזמן לחגוג. באתרי הסקי החגיגות מתחילות מוקדם, וכבר לקראת השעה 16:00 אתם תגלו שהברים ברחבי העיירה ולעיתים גם על ההר עצמו מתמלאים והמשקאות מתחילים לזרום. המשקאות המובילים הם בירה, יין חם, וויסקי, ובחלק מהאתרים יש משקאות מקומיים טעימים להפליא!

 

אחה”צ/ערב

18:00 – זמן לספא! אתם תגלו שמעולם הגוף שלכם לא היה זקוק לספא יותר מעכשיו… כמובן שכאן בא לידי ביטוי היתרון במלון עם ספא כלול, אבל גם במלון ללא ספא, תגלו שברחבי האתר מפוזרים מרכזי ספא רבים. אם אתם נמצאים באוסטריה תתכוננו, הכניסה לסאונה בעירום בלבד (ברצינות!). ובכלל, אתם תשימו לב שהאירופאים לוקחים ברצינות רבה את עניין הספא וזו תרבות של ממש.

19:30 – ארוחת ערב

20:30 – חשבתם שהגיע הזמן לישון? ממש לא. הלילה רק מתחיל וזה הזמן לצאת לקרוע את הברים והמועדונים בעיירה! אם אתם לנים במלון גדול, הרבה פעמים יש גם הפעלות ומסיבות בלובי עצמו.

כמו שאתם רואים, סדר היום עמוס מאוד וכולל פעילות פיזית מרובה, אבל לצד זאת גם רגעים מרגיעים יותר של הרבה אוכל וספא. תהנו מהחופשה! ואל תשכחו לישון כמה שעות בלילה..

שתיהיה חופשה נעימה!
צוות סקי-פס

החל סינון


סינון לפי מחירים

סוג מוצר

מותגים

סוגי תיקים

לפי סוג מוצר

מידה

מידה

מגדר

מידות גלשנים

מידות סנובורד

Show value(s)

נפח

סוג ביגוד

Search
Generic filters
דילוג לתוכן